DiziYaşam

Ay Yapım’dan La Casa de Papel benzeri dizimi geliyor?

İspanyol La Casa de Papel dizisi Netflix platformunda yayınlandıktan sonra birçok ülkede popüler bir hale gelerek milyonlarca izleyici kitlesine ulaştı. Hakkında günlerce konuşlulan aynı zamanda büyük ses getiren yapım için Ay Yapım benzer bir uyarlamayı Türkiye için yapacağı dedikodusu gündeme damgasını vurdu.

Söylentilere göre Ay Yapım’ın Ozan güven ve Aslıhan Gürbüz’e tekliflerini sundukları ve kabul edildiği söylentiler arasında. Bu dedikoduların doğruluğu tarafların sessizliğini bozmamasından kaynaklı doğru görülüyor. ShowTV kanalında yayınlanan Çukur ve Çarpışma dizileriyle gündemden düşmeyen yapım şirketi bu hamlesiylede isminden söz ettireceğe benziyor.

La Casa de Papel konusu

Milyonlarca kitleye ulaşan dizinin konusu, Profesör lakabıyla bilinen gizemli bir adam yüzyılın en büyük soygununu yapmaya karar verir. Profesör ince eleyip sık dokuyarak ülkenin dört bir yanından kendi alanlarında ünlü kişilerden oluşan bir ekip toplar. Kusursuz bir plan için beş ay yeterlidir. Bu beş ayı eve kapanarak, her ihtimali ölçerek, tartarak, planlayarak ve ek planlar yaparak geçirirler. Süre dolduğunda ise ellerinde kusursuza yakın bir plan vardır. Ancak unuttukları bir şey vardır, bir soygunun başarıya ulaşması için kusursuza yakın bir plan kadar ekip de kusursuz olmalıdır.

La Casa de Papel 3. sezon ne zaman başlıyor?

Netflix’te yayınlanmasının ardından geniş izleyici kitlesine ulaşan La Casa de Papel’in ekranlara geri döneceği tarih belli oldu. La Casa de Papel 3. Sezon, 19 Temmuz’da yayınlanacak. İlk iki sezonu ile hem Türkiye’de hem de dünyada büyük ses getiren La Casa de Papel, bu yıl 3. sezonuyla ekranlara geri dönecek. Netflix, bugün yayınladığı tanıtım fragmanıyla merakla beklenen 3. sezonun 19 Temmuz‘da yayınlanacağını duyurdu.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı