SiyasetSon Dakika

AK Parti İl Başkanı Dağdelen: “Her yerde olacağız”

AK Parti Kırıkkale İl Başkanı Nuh Dağdelen, yeni dönemde her alandaki çalışmalara hız kattıklarını söyledi.

AK Parti Kırıkkale İl Başkanı Nuh Dağdelen ile Medya ve Tanıtım İl Başkan Yardımcısı Nebahat Erkök, Türkiye Gazetesi ve İhlas Haber Ajansı Kırıkkale Şubesini ziyaret etti. Ziyaret sırasında Başkan Dağdelen ile Türkiye Gazetesi Temsilcisi Gültekin Yiğit karşılıklı görüş alışverişinde bulundu.

İl Başkanı Dağdelen, göreve geldiği günden bu yana geçen dört ay süresince gece-gündüz durmaksızın şehir adına yarar sağlayacak her yerde olduklarını ve olmaya devam edeceklerini söyledi. Şehrin basın temsilcilerinin kendileri için çok değerli olduğunu ifade eden Dağdelen, şehri hep birlikte ileri noktalara taşımak için gayret sarf edeceklerini belirtti. Yeni dönemdeki çalışmalardan bahseden İl Başkanı Dağdelen, Başbakan Binali Yıldırım’ın müjdesini verdiği yeni spor tesisi konusunda yer belirlenmesine yönelik çalışmaların devam ettiğini anlattı. Dağdelen, bu konuda seçilecek alan konusunda Makine Kimya Endüstrisi Kurumu Genel Müdürlüğüyle de temaslarının olduğunu, kendilerinin alanın şehre yakın bir nokta olmasını istediklerini söyledi. İlerleyen günlerde bu konunun netleşeceğini dile getirdi.

Yapılan ziyaretten dolayı memnuniyetlerini dile getiren Türkiye Gazetesi Kırıkkale Temsilcisi Gültekin Yiğit, il başkanının göreve geldiğinden bugüne geçen kısa sürede yürüttüğü çalışmaları takdir ettiklerinin altını çizdi.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı