Adana Haberleri

Adana Valisi Demirtaş, muhtarlar ve vatandaşlar ile buluştu

Adana Valisi Mahmut Demirtaş, vatandaşların yaşam standardını yükseltmek için ellerinden gelen azami gayreti sarf edeceklerini söyledi.

Vali Demirtaş, vatandaşların sorun ve ihtiyaçlarını yerinde görmek üzere sıkça gerçekleştirdiği mahalle ziyaretlerini Sarıçam ilçesinde bulunan Çiçekli, Aflak ve Karayusuflu mahalleleri ile sürdürdü.

İlk olarak Çiçekli ve Aflak mahallelerini ziyaret eden Vali Mahmut Demirtaş, burada muhtarlar ve vatandaşlarla bir araya gelerek kendisine iletilen sorun ve talepleri dinledi. Vatandaşlara hizmet etme hususunda tüm kamu ve yerel yöneticilerle iş birliği içerisinde olacaklarını dile getiren Vali Demirtaş, vatandaşların sorun ve talepleriyle ilgili çalışmaların ivedilikle yapılacağını ifade etti.

Çiçekli ve Aflak mahalleleri ziyaretinin ardından Vali Demirtaş, Karayusuflu Mahallesi’nde Muhtar Kerim Karabudak ve mahalle sakinleri ile buluştu. Muhtar ve vatandaşlardan mahallenin sorunları hakkında bilgiler alan Demirtaş, yol, su, elektrik, altyapı ve çeşitli konularda kendisine iletilen hususların takipçisi olacaklarını vurguladı. Amaçlarının vatandaşa en kaliteli kamu hizmetini sunmak olduğunu dile getiren Vali Demirtaş, vatandaşların yaşam standardını yükseltmek için ellerinden gelen azami gayreti sarf edeceklerini sözlerine ekledi.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı