Gündem

A101 ve BİM’ den Ucuz Tablet! Fiyatları ve Özellikleri Nedir?

Bim ve A101 marketler tarafından yapılan son dakika açıklamasıyla ucuza tablet satışı yapılacağı açıklaması duyuruldu. Peki bu tabletlerin fiyatları ve özellikleri neler? İşte detaylar..

Koronavirüs salgını sonrası uzaktan eğitime geçilmesiyle bazı öğrenciler maddi yetersizliklerden dolayı eğitime katılamıyordu. Türkiye perakende mağazacılık sektörünün öncü kuruluşlarından olan BİM ile A101 marketler, çokça ihtiyaç duyulan tablette indirime gideceğini açıkladı.

81 ilde ve çoğu ilçede şubeleri bulunan BİM ve A101 marketler her haftanın Perşembe ve Cuma günü birçok üründe indirime gittiğini duyurdu. Türkiye genelindeki tüm marketlerde yapılacak indirimler 15-16 Ekim 2020 tarihlerinde geçerli olacak.

15 Ekim 2020 A101 İndirimleri
A101 marketler 15 Ekim tarihinde Türkiye genelindeki tüm marketlerinde indirim uygulayacak. Bu indirim de göze çarpan ise Lenovo marka tabletin 499 TL ‘ye düştüğü. Android işletim sistemli, 16GB dahili hafızalı, dört çekirdek işlemcili, 2 yıl garantili, özellikle uzaktan eğitim sürecinde her öğrencinin sahip olması gereken bir ürün olan Lenovo Tab M7 Tablet Bilgisayar 499 TL.

16 Ekim 2020 BİM İndirimi
BİM marketler 16 Ekim tarihinde birçok üründe indirim uygulayacak. Bu indirim uygulanacak ürünlerden biri de
HomeTech marka tabletin indirime girdiği görüldü. 10.1 inç ekran Alfa tablet için fiyat 749 TL olarak belirtildi.
Öğrencilerin uzaktan eğitimde olması gereken bir ürün olan 4 çekirdek işlemcili, 32GB dahili hafızalı, Android işletim sistemli, deri kılıfı ile birlikte satışa sunulan Hometech ALFA Tablet Bilgisayar 749 TL.

 

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı